ایران زمین

بهترین های بانکداری الکترونیک

به گزارش دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی بانکداری الکترونیکی، پس از بررسی‌هاي انجام شده روی بانک‌هاي ایرانی، برترین بانک‌ها در حوزه بانکداری الکترونیکی معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، در حوزه پایانه‌هاي فروشگاهی بانک صادرات با بیش از 296 هزار دستگاه نصب شده حائز مقام نخست شد. در زمینه خودپردازها بانک ملی ایران با نصب حدود 3600 دستگاه برترین بانک ایران در حوزه خودپردازها لقب گرفت. در حوزه اینترنت بانک، بانک تجارت عنوان برترین بانک ايراني را در استفاده از پیشرفته‌ترین و استانداردترين محصول اينترنت بانک از آن خود کرد. در حوزه پایانه‌هاي مستقر در شعب بانک ملی با قریب به 12000 دستگاه نصب شده برترین بانک لقب گرفت. همچنین در زمینه کارت‌هاي اعتباری بانک پارسیان با توزیع قریب به 240 هزار قطعه کارت اعتباری برترین بانک ایرانی در این زمینه لقب گرفت.
همچنین در زمینه توزیع کارت‌هاي برداشت بانک ملی ایران با نزدیک به 15 میلیون قطعه کارت برترین بانک شناخته شد و در حوزه کارت‌هاي هدیه نیز بانک ملت با حدود 9 میلیون کارت هدیه به عنوان برترین بانک معرفی شد.
در حوزه آموزش بانکداری الکترونیکی به مشتریان، بانک پاسارگاد رتبه نخست را به خود اختصاص داد و در حوزه خدمات بانکداری موبایل نیز بانک ملت توانست عنوان بهترین بانک ایرانی را به خود اختصاص دهد. در حوزه محصولات و نوآوری‌ها در عرصه بانکداری الکترونیک بانک اقتصاد نوین به دلیل اجرای موفق و سریع پروژه صدور آنی کارت در تمامی شعب به عنوان برترین بانک شناخته شد. همچنین دبیرخانه کنفرانس با بررسی اقدامات و دستاوردهای شرکت‌هاي ایرانی فعال در حوزه بانکداری الکترونیکی برترین‌ها را در حوزه‌هاي تخصصی معرفی کرد. بر این اساس شرکت ایران نارا به عنوان برترین تامین‌کننده ماشین‌هاي اداری-بانکی معرفی شد. همچنین شرکت فناپ به عنوان برترين راهكارهاي استاندارد امنيت شبكه بانكي و برترين ارائه كننده راهكارهاي يكپارچه بانكي بومي شناخته شد. این گزارش حاکی است شرکت زیرا با سال‌ها سابقه درخشان در حوزه خدمات CRM به عنوان برترین توسعه‌دهنده سامانه‌هاي مدیریت ارتباط با مشتریان شناخته شد. همچنین شرکت کهکشان نور برترین موسسه آموزشی فناوری اطلاعات در صنعت بانکداری شد و گروه تعاونی پیشگامان کویر یزد برترین ارائه‌دهنده زیرساخت‌هاي خدمات ارتباطی معرفی شد و شرکت انیاک به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات کارت‌هاي بانکی شناخته شد.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط ابوذر اساسه  |